دقیقه – دقیق اسلامی کشورها وزارت امور خارجه

دقیقه – دقیق: اسلامی کشورها وزارت امور خارجه اخبار سیاسی و اجتماعی

ارز مسافرتی زائران اربعین بر اساس قیمت رسمی تخصیص می‌یابد

رئیس ستاد مرکزی اربعین اعلام کرد بر اساس توافق با بانک مرکزی ارز مسافرتی زائران اربعین با قیمت رسمی به آنان ارائه می شود. ارز مسافرتی زائران اربعی..

ادامه مطلب

چند درصد تهرانی‌ها استخرهایشان را با آب شرب پر می‌کنند؟

87 سال پیش پایتخت شهری بود با 300 هزار نفر جمعیت که 48 رشته قنات آب آن را به میزان 31.5 میلیون متر مکعب تامین می‌کرد  ولی در سال گذشته مصرف آب شرب شهر ..

ادامه مطلب

وضعیت ادامه فعالیت مدرسه غیردولتی غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران

مدیر آموزش و پرورش منطقه ۲ شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در خصوص اوضاع ادامه فعالیت مدرسه غیردولتی متخلف این منطقه توضیحاتی ارائه کرد. وضعیت..

ادامه مطلب

نمی توانم درک کنم قوه قضاییه با این همه پرونده هایی که دارد آیا به عنوان خبر رسانها ورود کرده؟

حمیده زرآبادی، عضو کمیته ارتباطات مجلس در باره ورود قوه قضاییه به فیلترینگ خبر رسان تلگرام به روزنامه اعتماد گفت:نمی توانم درک کنم که آیا قوه قضاییه به ..

ادامه مطلب

چرا آنها که سهمشان در اقتصاد بیش از دولت هست، مسئولیت نمی پذیرند؟ / روزنامه اطلاعات

روزنامه اطلاعات در مقاله ای نوشت:درباره چرایی میل به مهاجرت بخش قابل توجهی از ایرانیان، مقالات متعددی چاپ شده است و اظهار نظرهای متفاوتی نیز بیان شده است است. ..

ادامه مطلب

بعد از زلزله، تهرانی‌ها در برف هم غافلگیر شدند / صداوسیما در جذب همکاری اجتماع

رییس شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش با اشاره به خلاء همکاری و همکاری اجتمامی در برف اخیر گفت: صداوسیما و رسانه‌ها در جذب همکاری اجتماعی در بحران‌ه..

ادامه مطلب

تکذیب فوت محسن عادلی در بازداشتگاه دزفول

ارسلان جعفری شهنی در گفت و گو با ایلنا در تصویر العمل به انتشار خبری در رسانه های خارجی مبنی بر اینکه محسن عادلی یکی از بازداشت شدگان ناآرامی های اخیر دزفول..

ادامه مطلب