دقیقه – دقیق اسلامی کشورها وزارت امور خارجه

دقیقه – دقیق: اسلامی کشورها وزارت امور خارجه اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار حوادث قتل ٢ دختر به ‌دست برادران

این در حالی است که متهمی دیگر که در همان وقت مرتکب جرمی مشابه شده است بود، اکنون در زندان به سر می برد و به زودی پای میز محاکمه می رود. سرهنگ رضا زینلی، فرماند

قتل ٢ دختر به دست برادران

عبارات مهم : انتظامی

مردی که خواهرش را دو سال قبل به قتل رسانده بود، آخر دستگیر شد.

این در حالی است که متهمی دیگر که در همان وقت مرتکب جرمی مشابه شده است بود، اکنون در زندان به سر می برد و به زودی پای میز محاکمه می رود. سرهنگ رضا زینلی، فرمانده انتظامی شهرستان سراوان، راجع به دستگیری قاتل فراری گفت: دی سال ٩٤ در پی دریافت خبری مبنی بر قتل مسلحانه دختری ۱۵ساله در یکی از دِه های شهرستان بررسی عنوان به صورت خاص در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

قتل ٢ دختر به ‌دست برادران

وی افزود: کارآگاهان بعد از بررسی صحنه دریافتند این دختر جوان به وسیله برادرش به قتل رسیده و قاتل بعد از ارتکاب جرم از محل فراری شده است هست. این مقام انتظامی بیان کرد: مأموران با پایش های اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی مخفیگاه قاتل را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی وی را در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه دستگیر کردند و به فرار دوساله وی آخر دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان سراوان در آخر با اشاره به علت و انگیزه قتل به علت اختلافات خانوادگی خاطرنشان کرد: متهم بعد از تشکیل پرونده مقدماتی به مرجع قضائی تحویل داده شد.

این در حالی است که متهمی دیگر که در همان وقت مرتکب جرمی مشابه شده است بود، اکنون در زندان به سر می برد و به زودی پای میز محاکمه می رود. سرهنگ رضا زینلی، فرماند

متهم دیگری که اکنون در زندان به سر می برد، جواد نام دارد. او نیز خواهرش را به قتل رسانده و اعلام کرده به علت فساد اخلاقی مقتول دست به این جنایت زده است.

کارآگاهان جنایی استان خراسان رضوی هنگامی که در جریان فوت دختری جوان در منزل اش قرار گرفتند، وارد عمل شدند. همسایه های این دختر با پلیس تماس گرفته و گفته بودند او فوت شده است و اکنون اقوامش در منزل هستند و قصد دارند جسد را دفن کنند. مأموران هنگامی که به منزل موردنظر رسیدند، حدود ٢٠ زن را دیدند که جهت شرکت در مراسم تدفین در آنجا حاضر شده است بودند، ولی رؤیت جنازه به کشف کبودی هایی دور گلوی دختر ٢١ساله منجر شد و به همین باعث جسد جهت تعیین علت فوت به پزشکی قانونی فرستاده شد.

متخصصان بعد از آزمایش های مورد نیاز اعلام کردند این دختر بر اثر خفگی جان باخته و درواقع به قتل رسیده هست. به این ترتیب بازجویی از اعضای خانواده مقتول شروع و مشخص شد قاتل برادر ٢٩ساله مقتول هست. جواد که فراری شده است بود در جریان تحقیقات تخصصی پلیس دستگیر شد و در اعترافاتش گفت: «خواهرم دچار فساد اخلاقی شده است و آبروی همه ما را برده بود. او حدود دو ماه قبل از منزل فرار کرد. از این اتفاق بسیار ناراحت و شرمنده بودم تا اینکه روز اتفاق باخبر شدم خواهرم به منزل پدرم برگشته است.

قتل ٢ دختر به ‌دست برادران

درحالی که بسیار عصبانی بودم به آنجا رفتم و فهمیدم خواهرم در اتاق هست. صدای او را شنیدم که می گفت «حالم خوب نیست به من کمک کنید». اصلا نتوانستم خودم را کنترل کنم سراغش رفتم و شال او را دور گردنش پیچیدم سپس آن قدر فشار دادم تا او فوت شد.

بعد از این اتفاق جسد را به حمام بردم. در همین هنگام مادرم که جهت خرید از منزل بیرون رفته بود، برگشت هنگامی که جسد را دید شروع به جیغ کشیدن کرد من هم از منزل فرار کردم». مادر جواد نیز در بازجویی ها گفت:« من اصلا در جریان نقشه پسرم جهت کشتن خواهرش نبودم. هنگامی که جسد را دیدم به شدت شوکه شدم بعد از آن به این نتیجه رسیدم که عالی ترین راه این است که جنازه را بدون سروصدا دفن کنیم تا زیاد از این آبروریزی نشود». اولیای دم مقتول در نهایت اعلام رضایت کردند و کیفرخواست علیه متهم به خاطر جنبه عمومی جرم صادر شد. او به زودی پای میز محاکمه می رود.

این در حالی است که متهمی دیگر که در همان وقت مرتکب جرمی مشابه شده است بود، اکنون در زندان به سر می برد و به زودی پای میز محاکمه می رود. سرهنگ رضا زینلی، فرماند

شرق

واژه های کلیدی: انتظامی | فرمانده انتظامی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs