دقیقه – دقیق اسلامی کشورها وزارت امور خارجه

دقیقه – دقیق: اسلامی کشورها وزارت امور خارجه اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار حوادث اعتراف ٢ مرد به قتل همسرانشان

دو مرد که در جنایت‌های جداگانه همسران خود را به قتل رسانده‌اند، دستگیر شدند. یکی از این افراد چهار سال قبل مرتکب جنایت شده است بود و نفر دوم که روز پنجشنبه دست

اعتراف ٢ مرد به قتل همسرانشان

عبارات مهم : جنایت

دو مرد که در جنایت های جداگانه همسران خود را به قتل رسانده اند، دستگیر شدند. یکی از این افراد چهار سال قبل مرتکب جنایت شده است بود و نفر دوم که روز پنجشنبه دست به همسرکشی زد، قصد داشت به زندگی خودش نیز آخر دهد.

به گزارش شرق ؛ کارآگاهان پلیس آگاهی استان کرمانشاه از سال ٩٣ در جست وجوی مردی بودند که همسر خود را در شهرستان دالاهو از پا درآورده و فرار کرده بود. مأموران مبارزه با قتل هنگامی که از فوت مشکوک زنی جوان به نام یاسمن مطلع شدند، به محل اتفاق رفتند. آنها بعد از مشاهده پیکر بی جان این زن با توجه به آثار کبودی و جراحت روی بدن او مطمئن شدند یاسمن قربانی جنایت شده است هست.

کارآگاهان هنگامی که تصمیم گرفتند از شوهر این زن به عنوان مطلع بازجویی کنند و شرح بیشتری از ماجرا به دست آورند، فهمیدند مرد جوان از وقت وقوع جنایت فراری شده است هست. همین عنوان موجب شد او به عنوان مظنون مهم آشنا شود. فرضیه وقوع همسرکشی زمانی قوت گرفت که اطرافیان یاسمن اعلام کردند او با شوهرش اختلافاتی داشت.

اعتراف ٢ مرد به قتل همسرانشان

به این ترتیب تلاش های گسترده ای جهت دستگیری مرد جوان به نام بابک شروع شد، ولی این جست وجوها ثمری نداشت و ردی از مرد فراری به دست نیامد. این گونه بود که پرونده این همسرکشی در ردیف پرونده های راکد جا گرفت تا اینکه چند روز پیش خبر رسید بابک در یکی از استان های مرکزی کشور زندگی مخفیانه ای دارد. همین اطلاعات اندک کافی بود تا مأموران با اخذ نیابت قضائی راهی استان موردنظر شوند و بعد از جست وجو مرد فراری را پیدا و دستگیر کنند. بابک که راهی جهت شانه خالی کردن از زیر بار اتهام نداشت، در بازجویی ها به کشتن همسرش اقرار کرد و گفت: «من و یاسمن از مدت ها قبل از قتل سر پرسشها متفاوت با هم اختلاف داشتیم تا اینکه روز اتفاق هنگامی که مشاجره کردیم نتوانستم خودم را کنترل کنم و درحالی که متوجه رفتارم نبودم او را کشتم.

بعد از فوت همسرم تازه به خودم آمدم و فهمیدم چه کرده ام. در حالی که به شدت ترسیده بودم فرار کردم و در تمام این مدت اضطراب این را داشتم که دستگیر شوم». متهم دوم مردی است که روز پنجشنبه همسرش را با ضربه تبر به قتل رساند. هنگامی که جسم خون آلود و نیم جان این زن به بیمارستان امام خمینی(ره) ارومیه انتقال یافته شد، پزشکان بلافاصله او را به اتاق عمل بردند و تمام تلاش ارزش را به کار گرفتند تا جان او را نجات دهند، ولی تلاش ها بی فایده بود و زن جوان جان خود را از دست داد.

دو مرد که در جنایت‌های جداگانه همسران خود را به قتل رسانده‌اند، دستگیر شدند. یکی از این افراد چهار سال قبل مرتکب جنایت شده است بود و نفر دوم که روز پنجشنبه دست

بعد از این اتفاق پلیس در جریان عنوان قرار داده شد و تیمی از مأموران با حضور در محل اتفاق بررسی های خود را شروع کردند. آنها فهمیدند این زن به وسیله شوهر خود به قتل رسیده هست. همسایه های این زوج هنگامی که صدای دادوفریاد و درگیری را شنیده، تلاش کرده بودند دخالت کنند ولی هنگامی که وارد منزل شدند که زن جوان از حال رفته و همسر او نیز خودش را با طناب حلق آویز کرده بود. همسایه ها توانستند این مرد را پایین بکشند و جان او را نجات دهند.

آنها سپس زن جوان را به بیمارستان رساندند. مأموران بعد از اطلاع از این شرح مرد جوان را بازداشت و بازجویی از او را شروع کردند. این مرد در اعترافاتش از اختلافات طولانی با همسرش خبر داد و گفت از این زندگی به ستوه آمده بود جهت همین قصد داشت به زندگی خودش هم آخر دهد. او اعتراف کرد همسرش را با واردکردن ضربه تبر به گردنش به قتل رساند. بنا بر این گزارش، متهم درحال حاضر در بازداشت است و تحقیقات از او ادامه دارد.

اعتراف ٢ مرد به قتل همسرانشان

واژه های کلیدی: جنایت | زندگی | اعتراف | اعترافات | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs