دقیقه – دقیق اسلامی کشورها وزارت امور خارجه

دقیقه – دقیق: اسلامی کشورها وزارت امور خارجه اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار بین الملل ارتش آمریکا تنها راه انهدام تسلیحات هسته‌ای کره شمالی را اعلام کرد

پنتاگون در ارزیابی خود در پاسخ به درخواست دو تن از دموکرات‌های کنگره راجع به میزان تلفات در صورت وقوع درگیری با کره شمالی اعلام کرد، تنها راه جهت انهدام کامل تم

ارتش آمریکا تنها راه انهدام تسلیحات هسته‌ای کره شمالی را اعلام کرد

ارتش آمریکا تنها راه انهدام تسلیحات هسته ای کره شمالی را اعلام کرد

عبارات مهم : انهدام

پنتاگون در ارزیابی خود در پاسخ به درخواست دو تن از دموکرات های کنگره راجع به میزان تلفات در صورت وقوع درگیری با کره شمالی اعلام کرد، تنها راه جهت انهدام کامل تمامی زیرمجموعه های برنامه تسلیحات اتمی کره شمالی از طریق یک حمله زمینی هست.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، مایکل جی. دومونت، از ریاست ستاد یکسان ارتش آمریکا در پاسخ به نامه ای از سوی “تد لیو” از کالیفرنیا و “روبن گالگو” از آریزونا که دو تن از اعضای دموکرات کنگره هستند، این ارزیابی را بیان کرد و گفت: آمریکا در حال ارزیابی توانایی کره شمالی جهت نشانه قرار دادن مناطق پر جمعیت در کره جنوبی با حملات توپخانه ای دور برد، راکتی و موشک های بالستیک است.

ارتش آمریکا تنها راه انهدام تسلیحات هسته‌ای کره شمالی را اعلام کرد

15 تن از دموکرات های آمریکایی و یک جمهوری خواه در بیانیه ای یکسان روز شنبه ارزیابی راجع به حمله زمینی جهت از میان بردن زرادخانه اتمی کره شمالی را به شدت ناموزون خوانده و گفتند که چنین اقدامی تنها باعث کشته شدن صدها هزار تن یا میلیون ها تن در چند روز نخست درگیری می شود.

مایکل جی. دومونت از ریاست ستاد یکسان ارتش آمریکا در پاسخ ارائه شده است همچنین به این مساله اشاره کرد که سئول به عنوان پایتخت کره جنوبی با 25 میلیون نفر جمعیت تنها 35 مایل با منطقه غیرنظامی شده است بین دو کره فاصله دارد. تعداد تلفات بسته به هشدارها و توانایی نیروهای آمریکایی و کره جنوبی جهت مقابله با این حملات متفاوت است.

پنتاگون در ارزیابی خود در پاسخ به درخواست دو تن از دموکرات‌های کنگره راجع به میزان تلفات در صورت وقوع درگیری با کره شمالی اعلام کرد، تنها راه جهت انهدام کامل تم

این مقام مسئول ارتش آمریکا ادامه داد: ارائه یک گزارش محرمانه عالی ترین روش جهت بررسی شرح راجع به توانایی های آمریکا و متحدانش در مواجهه با تهدیدهای کره شمالی در تصویر العمل به یک حمله اتمی و از بین بردن تسلیحات اتمی این کشور هست. مقام های نظامی بابت پیوستن به یک جامعه اطلاعاتی که چنین مسائلی را به صورت محرمانه ارائه می کنند، خوشحال خواهند بود.

واژه های کلیدی: انهدام | آمریکا | دموکرات | آمریکایی | کره شمالی | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs